איך להימנע מפריצת דיסק בצבא?

חיילים וחיילות המשרתים ביחידות קרביות, עשויים לסבול מתופעה של פריצת דיסק, ובנוסף מכאבים באזור הגב בתחתון. חשוב מאוד להיבדק ע"י רופא בכדי שזה יקבע האם באמת מדובר בפריצת דיסק או כאבים בגב התחתון. כאן תוכלו לקרוא על איך להימנע מפריצת דיסק בצבא?

כיצד להימנע מפריצת דיסק?

קודם כל חשוב לציין כי פריצת דיסק עלולה לגרום לכאבים עזים, אשר אף פוגעים בתפקוד. בכדי להימנע מתופעה זו רצוי לא לסחוב משקל כבד, ויש לבדוק האם תופעת כאבי גב תחתון ופריצת דיסק הינם תוצאה של עבודה פיזית קשה ומאומצת, או כתוצאה מאימונים הנחשבים לחריגים, כמו הרמת משאות כבדים במיוחד.

פנו במהירות לגורמי הרפואה

אם אתם חוששים שנגרמה לכם פריצת דיסק, יש למלא דוח פציעה מפורט, כל זאת בזמן אמת, ולהגיש דיווח לגורמים הרלוונטיים, כלומר גורמי רפואה. והיה ומדובר בפריצת דיסק, יש לעבור טיפולים ברציפות, לבצע בדיקות, גם במקרים בהם גורמי הרפואה טוענים שאי אפשר למצוא פתרון לבעיה.

פנייה לרופא צבאי

עם פנייתכם לרופא צבאי, בדקו שהוא רושם את תלונתכם, בצורה מדויקת ויסודית, ושלא יטען שסבלתם מהבעיה עוד טרם הגיוס לצבא.

תביעה נגד משרד הביטחון בגין פריצת דיסק בצבא

חיילים מודעים לעובדה כי הוועדות הרפואיות בצה"ל, מתפקידן בין היתר למנוע מכם קבלת קצבה, ולכן לא מעט פעמים הדיווח הרפואי שלהם איננו נאמן למציאות.

בכדי לקבל פיצויים ואולי אף קצבה, יש לפנות לעו"ד בעל ניסיון רב בתביעות חיילים, שאינם מסוגלים לייצג את עצמם כנדרש ובאופן מקצועי אל מול הוועדות הרפואיות. הן הרי ימצאו כל דרך ואמצעי, למנוע מכם לקבל את הזכויות המגיעות לכם.

הגשת תביעה

את התביעה תוכלו להגיש רק עם סיום שירותכם, ותוך 3 שנים מאז שגויסתם. מידע נוסף באתר https://www.hameiri-law.co.il/