איך לבחור עורך דין לרשלנות רפואית?

במידה וחוויתם רשלנות רפואית, חשוב לכם לפנות לגורם מתאים על מנת לתבוע את הגורם שהסב לכם את הנזק. יש לשים לב כי כיום יש הרבה עורכי דין בתחומים שונים, וגם בענף המסוים של רשלנות רפואית יש לא מעט אנשי מקצוע. אך לא נכון לבחור בצורה עיוורת את עו"ד שילווה אתכם. כי אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם ממקסמים את הזכויות שלכם, אם אתם חפצים להיות מלווים בגורם אמין ויעיל במיוחד – עליכם לבחור בשימת לב מרובה את עורך הדין אליו אתם שמים פניכם.

 

כך בוחרים נכון וחכם את עורך הדין

  • ראשית יש להגדיר היטב מהי הסיטואציה בה אתם ניצבים. בהתחשב בכך יש לבחור עורך דין לרשלנות רפואית מתאים. האם מדובר על תביעות רשלנות רפואית בלידה מול מטפל פרטי או מול מוסד רפואי גדול? איזה עו"ד מציע ליווי עבור מקרה כמו שלכם. התאמה מדויקת של עורך הדין תעזור לכם להוביל את התהליך כשורה.
  • חשוב לכם למצוא עו"ד מנוסה שמאחוריו רפרטואר עשיר של הצלחות ועשייה בענף. את המידע הזה לרוב ניתן לשאוב מהאתר של עורך הדין. אך כדאי לשמוע גם מלקוחות שמספרים על השירות שהם קיבלו מעורך הדין ועל ההצלחה שלו בתיק האישי שלהם.
  • אתם צריכים לוודא כי אתם מתקשרים היטב עם עו"ד. הווי אומר שאתם מצליחים להגיע אתו לרמה תקינה של תקשורת. מה שיאפשר לכם לנהל את התהליך בשלווה ובתחושה של ביטחון – ברור לכם בכל שלב מה עליכם לעשות וכיצד.
  • הדבר הכי טוב הוא לפגוש את עורך הדין ולקיים אתו שיחת היכרות בסיסית. אחרי שיחה כזו אתם יכולים לדעת טוב יותר האם אתם הולכים בדרך הנכונה, והאם אתם מתקדמים ביעילות מספקת.