עו"ד ירושה

עו"ד ירושה

עו"ד ירושה, אחראי על כל נושא חלוקת הרכוש של הנפטר. לאחר הפטירה, מוציאים את הצוואה וכליו של הנפטר ומעיינים בה, כדי למצות את בקשותיו של הנפטר על הצד הטוב ביותר. עו"ד ירושה הוא מי שאנחנו הולכים לדבר עליו היום.

עו"ד ירושה 

אופן עיסוקו של עורך דין לענייני תעבורה, הוא לא כמו זה של עו"ד לענייני צוואות וירושות. בדרך כלל, המצב בשני המקרים הוא שונה מאוד ולכל מומחיות, יש את היתרונות והחסרונות שלה. אז למה כל זה כל כך חשוב?

ובכן, זה חשוב כיוון שבחירת עו"ד ירושה צריכה להיות קפדנית ויסודית מספיק, כדי שתקבלו את עורך הדין הטוב ביותר בדיני ירושה וצוואה. כיוון שישנם רבים וטובים, עשו בדיקה מעמיקה ועקבו אחר מעללי כל עו"ד שתתקלו בו ונסו לבחון, האם הוא מתאים לתיק שלכם.

היכן לקיים צוואת ירושה 

בית משפט דורש בדרך כלל, גישה לצוואה המקורית של הנפטר, לפני שהוא יוכל לטפל בעיזבון. חשוב אם כן, לשמור את המסמך במקום בו הוא יהיה בטוח מספיק ועם זאת נגיש. 

הימנע מאחסון בכספת בנק או בכל מקום אחר בו משפחתכם עשויה להזדקק לצו בית משפט על מנת לקבל גישה. כספת חסינת אש, היא חלופה טובה – גם אם היא בבית שלכם.

איפה לאחסן את הצוואה 

צוואה הוא מסמך יקר ערך שבמקרים רבים, מקנה לאדם זכויות רבות ומגוונות לאחר פטירת מי ממקורביו שהשאיר לו אותה. קראו על ביטול צוואה הדדית.

אז תנו לפחות לאדם אחד הקרוב אליכם ביותר, לדעת היכן מאוחסן הצוואה המקורית, יחד עם מידע נדרש כגון הסיסמה לכספת. בנוסף, כדאי לתת עותקים חתומים כפולים למוציא לפועל ולעורך הדין שלכם אם יש לכם כאלה. 

צוואה – מסמך יקר ערך שיש לשמור עליו היטב 

ניתן להשתמש בעותקים החתומים, זאת כדי לבסס את כוונותיכם במקרה שהמקור נהרס או אבד. עם זאת, היעדר צוואה מקורית, יכול לסבך את העניינים, ובלעדיה, אין כל ערובה לכך שעיזבונכם יוסדר כפי שקיוויתם. אז שמרו את המסמך בזהירות והמתינו להחלטת עורך הדין שלכם להמשך.