ביטוח למהנדסים – מה הם מבטחים?

מהנדסים הם מהאנשים החשובים בכל חברה. לעתים קרובות הם צריכים לעבוד עם כימיקלים מסוכנים, והם צריכים להיות מוכנים לכל מה שעלול לקרות. ביטוח למהנדסים ובני משפחותיהם זמין במקרה של תאונות עבודה או במהלך נסיעות; עם זאת, ישנן גם פוליסות ביטוח למהנדסים המספקות כיסוי לסיכונים אחרים כגון מוות, נכות, אובדן הכנסה והגנה משפטית. 

רק חלק מהעבודות של מהנדסים בחברות:

1. המהנדסים חשובים ביותר לפיתוח, ייצור והפצה של אנרגיה במדינה. 2. הם עשויים גם להיות אחראים על תכנון, תכנון והכוונה של כל ההיבטים של פרויקט תוך שימוש במתמטיקה, מדע וטכנולוגיה כדי להנדס מערכות או מבנים שונים שיש להם יישומים מיוחדים כמו גשרים או תעלות. 3. הם עשויים גם ליצור עיצובים למוצרים כמו מכוניות , מטוסים, מחשבים או בתים. 4. צוות מהנדסים עשוי להיות מעורב ביצירת מוצר כמו מכונית. המהנדסים העצמאיים הם אלה שאחראים על תכנון ותכנון הפרויקט תוך שימוש במתמטיקה ומדעים להנדסת מערכות או מבנים שונים בעלי יישומים מיוחדים כמו גשרים או תעלות. 

מי עושה ביטוח למהנדסים? המהנדס או הקבלן?

מהנדסים בדרך כלל צריכים לבטח את הרכוש שלהם. ייתכן שהם גם יצטרכו לבטח את חבות העבודה שלהם אם הם קבלן. ייתכן שהם גם יצטרכו לבטח את האחריות המקצועית שלהם ואת ביטוח תאונות אישיות, המכסה אותם במקרה שהם ייתבעו בגין נזקים או פציעות שנגרמו במהלך עבודתם. , או אם הם אינם מסוגלים לעבוד עקב פציעה. הם עשויים גם להידרש ליידע את לקוחותיהם על הביטוח שהם נושאים ועל מגבלותיו. מהנדסים עשויים להזדקק לביטוח הפסקת עסקים למקרה שהם סובלים מאובדן כגון גניבה, שריפה או נזק שנגרם מפיצוץ. מטרת פוליסה מסוג זה היא לתת פיצוי בגין אובדן הכנסה כאשר מבוטח מהנדסים אינם מסוגלים לעבוד.

קראו עוד באתר: https://rakbituah.co.il/