כל הסיבות ללכת למגשרת

אם אתם בסכסוך עם בן/בת הזוג, עם שותף עסקי, עם חברה או בית עסק – זה הזמן לפנות למגשר. המגשר יעזור לכם להגיע לפתרון שיתאים לשניכם. מגשרת היא אשת מקצוע שיכולה לעזור לכם בסכסוך שלכם, וזה הזמן המושלם לפנות אליה. בייעוץ תוכלו לקבל פרספקטיבה חדשה, והוא יעזור לכם להבין כיצד לפתור את בעייתכם.

מה זה אומר – גישור?

גישור הוא סוג של יישוב סכסוכים שבו צד שלישי מגשר בין הצדדים. זהו אמצעי יעיל ליישוב סכסוכים ומחלוקות, ולעיתים קרובות נעשה בו שימוש כאשר אין פתרונות אחרים זמינים.

בעסקי המגשרים יש למצוא פתרון מקובל על שני הצדדים. לכן, אנחנו לא צריכים פשוט לקפוץ לתוך זה ולקוות שזה  יצליח. בנוסף לכך, חשוב להבין את הסיבות לגישור ולהבין כיצד הוא עובד.

מגשר/ת הוא מתווך שיכול לעזור לנו למצוא פתרון שמתאים לשני הצדדים של הבעיה. ייתכן שהמגשר יוכל למצוא פתרונות מקובלים על כולם, אבל זה עשוי לקחת זמן. לכן, אל לנו פשוט לקפוץ לגישור ולקוות שזה יסתדר תוך זמן קצר.

מהן הסיבות לפנות למגשר? המה כמה סיבות טובות:

מגשר הוא אדם הפועל כמתווך ומקל על התקשורת בין הצדדים. בעולם שלנו, מגשר הפך לחלק מהותי בתהליך התקשורת.

מגשר הוא אדם שיכול לסייע ביישוב סכסוכים.

המגשר יכול לטפל בכל הדברים הבאים: הוא יעזור לנהל משא ומתן, הצדדים צריכים להיות עם אותה מטרה. המגשרת תוכל להבהיר להם ולהסביר מדוע הם צריכים למצוא מכנה משותף. באמצעות הייעוץ יוכלו בני זוג או בעלי עסקים,  להסכים על מספר מסוים של נקודות שהם יכולים להתפשר עליהם כדי להגיע להסכמה משותפת. לכן רבים מחפשים את אשת המקצוע הטובה מכל שתסייע במגוון תהליכים. 

למידע נוסף היכנסו לאתר: http://www.thexpert.co.il/