משרד חקירות

כל בעיה שדורשת מעקב אחר בני אדם או פעולות מסוימות של גופים מסוימים, חשוב לעשות אותה באמצעות משרד חקירות מקצועי ובעל מוניטין לקבלת תוצאות טובות. על משרדי חקירות והחשיבות שלהם בחיים שלנו, נרחיב במאמר זה.

משרד חקירות

לא פעם יוצא שאנשים צריכים לעקוב אחר פעילות מסוימת משלל סיבות. אם לצורך ריגול אחר הספקת סחורה או אחר בגידה של עמית וכמובן הקלאסי מכולם – בגידה של בן או בת הזוג. הדרך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, היא באמצעות משרד חקירות מיומן ומקצועי כמו געש שירותי חקירות.

חוקים אוסרים על חוקרים פרטיים האזנת סתר

חוקרים פרטיים, יכולים להשיג מידע רב על ידי האזנה לשיחה, אך הם צריכים להיות זהירים מאוד כאשר הם עושים זאת. היכולת להקליט אודיו משתנה בין מדינות, ולכן חוקרים פרטיים חייבים להבין את החוקים עבור המיקום שבו הם נמצאים. 

מדינות רבות ידרשו הסכמה של צד אחד או שניים. הסכמת צד אחד, פירושה שהחוקר הפרטי יכול להקליט שיחה שהוא חלק ממנה מבלי שהאדם השני ידע על כך.

להסכמה של שני צדדים, גם החוקר הפרטי וגם האדם איתו הם מדברים, חייבים להיות מודעים להקלטה.

האם לחוקר פרטי מותר לצלם תמונות מהמחשב?

חוקרים פרטיים, אמנם מצלמים הרבה תמונות, אבל התמונות חייבות להתרחש בפומבי. בתוך הבית, לאדם יש ציפייה לפרטיות, ולכן חוקרים פרטיים אינם יכולים לצלם תמונות דרך החלונות לתוך הבית. הם גם, במקומות רבים, לא יכולים לצלם מישהו בחצר האחורית שלו או בכל מקום אחר שבו הוא יכול לצפות לפרטיות באופן סביר. 

אם האדם יוצא מהבית, החוקר הפרטי יכול להתחיל לצלם שוב כשהאדם נמצא בחוץ, בפומבי, שבו אין ציפייה לפרטיות מצד המצולם.