עורך דין לענייני משפחה

מהי מסירה משפטית ומה צריך לדעת?

משרד של עורכי דין הוא כזה אשר מעביר מסמכים חשובים כל הזמן כאשר הזמנים של המשלוח במידה רבה חייבים להיות מדויקים אחרת תתעורר בעיה מבחינת התהליכים המשפטיים אשר עורכי הדין בונים בתיק כזה או אחר. עם חשיבות שהיא קריטית למהלכו של משפט ושאר עניינים שצריכים להתבצע בצורה הנדרשת לפי החוק, הדרישה לעבודה עם חברת שליחויות אשר מבינה את החשיבות הזו ואת היות השליחים מדויקים, אמינים וזמינים היא דבר אקוטי להמשך הקשרים העסקיים, בייחוד כאשר מדובר במסירה משפטית.

ביצוע מסירה משפטית לפי חוק

כאשר משרד של עורכי דין צריך להעביר מסמכים שהם בגדר מסירה משפטית, המסמכים הללו חייבים להיות מועברים על ידי חברת השליחויות אל הנמען הספציפי לא פחות משלוש פעמים כאשר השליח צריך להגיע אל הכתובת בה נמצא הנמען שלוש פעמים, אחרת המסירה אינה נחשבת בתור מסירה משפטית חוקית. דבר זה יכול להשפיע במידה ניכרת על המשך התהליכים שאותם מבקש לבצע עורך הדין באותו משרד ולכן רק חברת שליחויות שכבר יש לה ניסיון עם העברת מסמכים באופן כזה היא החברה שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וללא בעיה עם העברה של מסמכים שהם בגדר שליחות משפטית.

לא עובדים עם שירותי הדואר

כאשר עורך דין צריך להעביר מסמך שהוא בגדר מסמך שמצריך מסירה משפטית הוא לא יבצע זאת על ידי השירותים של דואר ישראל, גם לא עם דואר רשום. מדוע? כי עם העברה של מסמכים משפטיים בתדירות גבוהה עבור כמות רבה של לקוחות שעבורם הוא מטפל בתיקים שונים, זה חשוב כי כל מסמך שכזה יגיע בדיוק אל היעד של הנמען לאחר שמזהים אותו בצורה פרטנית אל הידיים של הנמען.

מעבר לכך מדובר בעניין של מהירות פעולה כאשר שירותי הדואר לא ממש ידועים בשירותים שהם מהירי תגובה, לכן קבלת השירות על ידי חברת שליחויות שכבר מנוסה עם העברה של מסמכים שהם יכולים להיות בגדר מסווגים ונפילתם אל הידיים הלא נכונות יכולה ליצור בעיות מאפשרת את העברת המידע החשוב הזה לא רק במהירות הנדרשת אלא גם עם הגיע המסמכים בדיוק לאן שהם נדרשים ללא חשש להעברה של אלה אל יעד שגוי.