עו"ד רשלנות רפואית

טיפים למציאת עו"ד רשלנות רפואית

בשנים האחרונות לא חסרים מקרים שבהם חולים מוצאים עצמם חסרי אונים מול טיפול שאינו הולם אותו קיבלו מצוות רפואי. אותם חולים מנהלים מלחמות מול בתי חולים, ורופאים שטיפלו בהם בצורה לא נכונה, או במקרים חמורים יותר לא טיפלו בהם כלל ובכך הותירו אותם עם נזקי בריאות חמורים.

כיום ישנם יותר ויותר מקרים של רשלנות רפואית, וזאת מפני שרופאים וצוותים רפואיים סובלים מהעדר כוח אדם, משעות עבודה מרובות, מחוסר מוטיבציה לטפל בחולים, ולעיתים מחוסר תשומת לב ועייפות מצטברת.

ולמרות הכל – סיבות אלה אינם חשובות לנפגעי קורבנות הרשלנות רפואית, ולכן חשוב מאד לא לוותר, ולמצוא עורך דין המתמחה בתביעות של רשלנות רפואית, וזאת על מנת שתוכלו לקבל את הפיצוי המגיע לכם במידה וניזוקתם עקב רשלנותו של צוות רפואי.

אבל בים של עו"ד רשלנות רפואית – כיצד מוצאים את עורך הדין הנכון? הכנו עבורכם מספר טיפים למציאת עו"ד לרשלנות רפואית.

מציאת עורך דין שיעזור לכם לקבל את הפיצוי הכספי ההולם – כאשר אתם ניזוקים מרשלנות רפואית, מן הסתם תזדקקו לטיפולים משקמים שיעזרו לכם להתמודד עם מצבכם הרפואי החדש שנוצר עקב הרשלנות. לשם כך תזדקקו לעורך דין שיוכל להשיג עבורכם את הפיצוי הכספי הגבוה ביותר. פיצוי כספי מסוג זה עליו לכסות גם את ההוצאות הרפואיות שלכם, להתחשב בגיל הנפגע, באבדן ההשתכרות עקב המצב הרפואי החדש, ולהתחשב בפרמטרים שונים שלפיהם יקבע סכום התביעה.

בקיאות בתחום המשפטי – בחירת עורך דין לרשלנות רפואית חייבת להיות כזאת שתשים דגש על עורך דין הבקיא בתחום. כאשר אתם ניגשים לתביעה מסוג זה, חשוב לבחור עורך דין המתמחה ברשלנות רפואית, ולא לבחור עורך דין שאתם מכירים, בחבר קרוב או בבן משפחה שאין לו ניסיון בתחום. לעיתים השקעה בעורך דין שבקיא בתחום המשפטי, תשתלם לכם פי כמה ותתגלה כטובה הרבה יותר.

בחירת עורך דין מומלץ – עוד חשוב לבחור עורך דין לפי המלצות. בחרו עורך דין שקיבלתם עליו המלצות טובות, וכזה שיש לו מוניטין של מנצח בתיקים של רשלנות רפואית. בדרך זאת תוכלו ללכת על בטוח בתביעות מול גופים גדולים כגון: בתי חולים, קופות חולים וגופים שמחזיקים סוללות של עורכי דין מנוסים המייצגים אותם.