נוטריון מומחה

נוטריון מומחה ברחובות

מהו נוטריון? מה הוא יכול לעשות בשבילכם? וכיצד בוחרים איש מקצוע נכון שירותים אלה? כל התשובות והמידע בהמשך.

נוטריון הוא עורך דין שתפקידו לעסוק במסמכים משפטיים והוא יכול לערוך אותם וגם לחתום עליהם במידת הצורך. נוטריון הוא איש מקצוע אשר מוסמך לעסוק בתפקיד זה על ידי רשויות המשפט והוא הוכשר ועבר הסכמת נוטריון הנוגעת למגוון תחומים ומסמכים שיש לאשר ולחתום עליהם.

חתימה של נוטריון היא כזאת שמעידה על מקוריות המסמך והיא הופכת מסמכים לקבילים על ידי בית המשפט. המקוריות של המסמכים מאושרת על ידי נוטריון אשר יודע כיצד לזהות מסמכים מקוריים כמו הסכמי גירושים, צוואות, חוזים ועוד.

מסמכים של נוטריון משמשים פעמים רבות כראיה בבית המפשט תוך שנוטריון הוא עורך דין שעוסק בתחום גם בארץ וגם בעולם ולכן מסמכים שנחתמו על ידי עורך דין ישראלי קבילים גם בחו"ל.

>>> הקליקו לייעוץ – משרד עו"ד ונוטריון מרקמן טומשין

כיום ישנם גם נוטריונים ציבוריים וגם פרטיים אשר נותנים שירות כאשר שלל השירותים שניתן לקבל הם:

ייפויי כוח – שירותי נוטריון כוללים שירותי עריכה או אימות חתימה על כל סוגי ייפוי הכוח, כגון:  ייפוי כוח נוטריוני לבנקים למשכנתאות, ייפוי כוח כללי או ייפוי כוח נוטריוני בלתי חוזר ועוד.

אישור צוואה ועריכת צוואה – אישור צוואה על ידי נוטריון הינה קבילה בבית המשפט ולכן איש מקצוע זה יכול לסייע לכם במידה ואתם זקוקים לאישור צוואה למען הצגת ראיות בבית המשפט.

עריכת הסכם ממון –  עורכי דין מסוג זה יכולים לבצע הסכם ממון בין בני זוג. בכך אפשר להסדיר עניינים כספיים לפני הנישואין.

אישור ואימות חתימה – נוטריונים יכול לתת אישור על חתימה ואמינותו של חתימה. אישור כזה גם הוא משמש כראייה בבית המשפט.

אישור מסמכים – לעורך דין מסוג זה יש את ההסמכה לאשר מסמכים ביניהם: הסכמים, חוזים, ושלל מסמכים שזקוקים לאישור.

לסיכום, כדי למצוא נוטריון מומחה ברחובות או בכל מקום בארץ חשוב למצוא כזה שנותן את כלל השירותים שהזכרנו ולמצוא איש מקצוע איכותי ומקצועי.