משרד עורכי פטנטים

משרד עורכי פטנטים

כל ממציא פטנט יודע כי תהליך רישום פטנט הינו תהליך מורכב אשר גובל בזמן רב. לאחר שישנו אישור על הפטנט ממשרד הפטנטים, הרי שלאדם שחשב והגה את הפטנט, יהיו מלוא הזכויות הרוחניות על הפטנט שלו. כלומר, כל אדם שיעשה שימוש בפטנט באופן לא ראוי, ישתמש בפטנט שלא כחוק או יציג את הפטנט כפטנט ששייך לו, הוא אדם שבעל הפטנט יכול לתבוע מתוקף הקניין הרוחני שיש לו על הפטנט. בכדי שתהיה לאדם האפשרות להגן על זכויותיו הרוחניות מתוקף הקניין הרוחני של הפטנט שלו, הרי שחשוב מאוד שהוא יבחר ללוות אותו בתהליך רישום הפטנט ואף אחריו במשרד עורכי פטנטים.

משרד עורכי פטנטים – במה מדובר

כאשר מדובר על משרד עורכי פטנטים, מדובר על משרד המכיל בו אנשי מקצוע הקרויים: עורכי פטנטים. אנשי מקצוע אלו מגיעים מעולם המשפטים. אותם אנשי מקצוע עברו הכשרה מיוחדת וקיבלו את האסמכה הרלוונטית לעסוק בתחום רישום פטנטים. בכוחם של עורכי פטנטים לסייע לאדם להגן מבחינה משפטית על הפטנט שלו בתהליך רישום הפטנט ולאחר מכן, כאשר הפטנט כבר רשום על שמו. כל פגיעה בקניין הרוחני של האדם הנתון לו מתוקף העובדה שהפטנט שייך לו, יכול להיגרר לתביעה בבית המשפט של הפוגע בקניין הרוחני. משרד עורכי הפטנטים יכול לייצג את האדם בתביעה זו ולהביא את ההוכחות הנדרשות לפגיעה בקניין הרוחני של האדם.

צרו קשר עם כץ פרזנטי ושות' משרד המתמחה בפטנטים

כיצד תבחרו משרד עורכי פטנטים

מכיוון שהבנתם שמשרד עורכי פטנטים הוא בהחלט דבר חשוב ונחוץ בתהליך רישום פטנט, אתם וודאי תוהים כיצד תמצאו משרד עורכי פטנטים שבאמת יוכל לסייע לכם. מכיוון שישנם לא מעט עורכי פטנטים המציעים את שירותיהם כיום, במידה ואתם מחפשים אחר משרד המציע את שירותיו בתחום, כדאי שתבדקו היטב, מהו הותק והניסיון של עובדי המשרד בתחום עריכת פטנטים, האם הם עסקו בכך בהצלחה לא מעט, האם המשרד בעל שם של משרד מצליח, מהי ההכשרה של אנשי המקצוע העובדים במשרד זה ועד כמה הם יכולים לסייע לך בליווי ראוי בתהליך מבחינה משפטית. רק לאחר שתברר היטב כל מה שנחוץ לדעת על משרד פטנטים כזה או אחר, תוכל לבחור בו בלב שלם.