נוטריון בפתח תקווה – שירות הכי מקצועי והכי מהיר

תפקידיו של הנוטריון שונים ומגוונים הם. כמעט כל אחד מאתנו עשוי להזדקק בשלב זה או אחר לשירותיו של נוטריון בפתח תקווה. לא תמיד יהיה זה לעניין מהותי וגורלי, אך עדיין יהיה זה חשוב מידי מכדי שנוכל לוותר על איש מקצוע מהשורה הראשונה. מהם תפקידיו של נוטריון?

כמעט כל מי שמתגורר באזור פתח תקווה נזקק מעת לעת לשירותיו של נוטריון. תפקידיו של הנוטריון כוללים מגוון רחב של תחומים. זה כולל אימות חתימות, תרגום תעודות ועוד מסמכים שונים אשר אותם רשאי רק נוטריון להנפיק ורק הוא זה שרשאי לחתום עליהם, היות והנוטריון הינו אדם אשר זכה לאמינות גבוהה מאוד ודעתו נחשבת ומתקבלת בכל מקום ובכל בית משפט ברחבי העולם. 

תרגום נוטריוני

אחד התחומים אשר בהם אנחנו נדרשים לקבל את עזרתו של הנוטריון זה במקרה שיש לנו צורך בתרגום אמין של מסמך מסוים. דוגמאות:

  • תעודת השכלה – סטודנטים אשר מעוניינים לצאת מהארץ לצרכי לימודים ורכישת השכלה יצטרכו להמציא תעודת בגרות עם גיליון ציונים ומסמכי השכלה נוספים אשר אותם דורשת מהם האוניברסיטה שם הם פונים ללמוד. כל המסמכים הללו יצטרכו בדרך כלל להיות מתורגמים לשפת אותה המדינה. בכדי שהם יתקבלו כאמינים, חובה שהתרגום ייעשה על יד נוטריון.
  • מעבר בין מדינות – אנשים אשר מבקשים להגר ממדינה למדינה או מבקשים לצאת מהארץ לצרכי עבודה או לימודים, יהיה עליהם להציג מסמכים שונים אשר יהיו מתורגמים בתרגום נוטריוני. זה יכלול את תעודת הנישואין, תעודת הזהות, הדרכון וכדומה. אם מדובר רק בטיול קצר, די יהיה בתרגום הדרכון בלבד. כאשר מדובר במדינות אשר שייכות לאיחוד האירופי, ניתן יהיה להסתפק בתרגום לשפה הרשמית של אחת ממדינות האיחוד האירופי.
  • תרגום של מסמכים משפטיים – כאשר אנחנו צריכים להגיש מסמכים מסוימים לבית המשפט במדינה זרה, עלינו לדאוג כי המסמכים הללו יתורגמו לשפה של אותה המדינה. התרגום צריך להתבצע על ידי נוטריון.

נוטריון בפתח תקווה – קרן פרידמן הר לב ושות' – כדי שתיהנו משירות מהיר ויעיל לכל צורך או מטרה להם אתם זקוקים.