תביעות תאונות דרכים

תאונות דרכים הן דבר שמהווה חלק מהחיים ופעמים רבות אנו עוברים על פני תאונה שהתרחשה לא מכבר כאשר אנו בדרך ממקום כזה או אחר. יש תאונות דרכים שנחשבות קלות יחסית ועיקרן פגיעות רכוש ויש תאונות חמורות יותר אשר במהלכן מעבר לפגיעות בכלי הרכב האנשים שבתוך כלי הרכב נפצעים ונפגעים.

סוגי תאונות דרכים

תאונות דרכים יכולות להיות בעלות השפעה ארוכת טווח על המעורבים בהן ככל שהתאונה חמורה וקשה יותר. כאשר מדובר על תאונה קלה יחסית בה יש פגיעה רק בכלי הרכב לרוב החלפה של פרטים בין המעורבים בתאונה יהיה מספיק וחברות הביטוח יסתדרו בינן לבין עצמן בתשלום הפיצוי בגין הנזקים, כאשר מדובר בתאונה המערבת פגיעות גוף הנושא הינו מורכב יותר שכן יש פגיעות שהן לטווח קצר ויש נזקים מתאונה שיכולים ללוות את הנפגע למשך שארית חייו.

צרו קשר עם עו"ד יובל וסרברגר בר לקבלת ייעוץ משפטי >>>

תביעות תאונות דרכים, מה כדאי לעשות 

כאשר יש מעורבות בתאונת דרכים, יש חשיבות לכל דבר שנעשה או לא נעשה, בעיקר כאשר מדובר בתאונה בה יש פגיעות גוף קשות. ההמלצה היא כמובן קודם כל להתפנות ולקבל טיפול רפואי מתאים אך מעבר לכך יש חשיבות לפנות ליעוץ של עורך דין מומחה בתחום כמה שיותר מהר, כדי לוודא שכל ההתנהלות תהיה הטובה והנכונה ביותר כדי למקסם את הסיכוי לקבל בתביעה את מלוא הזכויות והפיצוי.

למה עורך דין מומחה

כאשר יש מעורבות בתאונות דרכים יש זכאויות רבות לנפגעים החל מכל מה שקשור לחברות הביטוח של כלי הרכב המעורבים אך יש מצבים בהם גם נכנס הביטוח הלאומי לתמונה. עורך דין מומחה בתחום כמו עו"ד נזקי גוף יובל וסרברגר בר, יכול לסייע לעשות את כל תהליך התביעה בצורה נכונה, לדאוג שיהיו כל המסמכים והתיעוד הדרושים, לפנות לגורמים הנכונים ולעזור לנפגע לקבל את כל הזכויות והזכאויות בגין הפציעות.