עורך דין תאונות דרכים

גרים בבאר שבע וזקוקים לעורך דין תאונות דרכים? יש רק אחד ויחיד!

כידוע תאונות דרכים קורות מדי יום ביומו, כמעט ולא נמצא מישהו שלא היה מעורב מתי שהוא בתאונה. בשנים עברו (עד לשנת 1975) כל נפגע בתאונת דרכים והוזקק לטיפולים רפואיים והוצאות שונות, היה צריך לתבוע את מי שגרם לתאונה ולהוכיח, כי לא הוא היה אשם בתאונה. כתוצאה מכך רבים שנפגעו לא הצליחו להוכיח כי הנהג האחר באמת אשם ובשל כך הם נותרו ללא פיצויים.

בשביל שלא יהיו נפגעים שנותרו עם בעיות רפואיות ונזקים שונים. חוקק חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, הפוטר מנפגעי התאונה להוכיח מי הפוגע האמתי, כך שלא שואלים מי אשם, אלא האם הנזק נגרם בגלל תאונת דרכים.

עורך דין תאונות דרכים בבאר שבע

החוק הטיל את האחריות המלאה על חברת הביטוח המבטחת את הרכב. לכל רכב העולה על הכביש מוטלת החובה לערוך ביטוח חובה, הנועד לכך שאם הנוסע או הנהג ברכב נפגע, עורך הדין יפנה את התביעה לחברה והם יפצו אותו. כלומר את התביעה יש להפנות לחברת הביטוח של הרכב שהיה מעורב בתאונה.

כמובן שבתאונה בה נפגע הולך רגל, תביעתו תופנה לחברה המבטחת את רכב הפוגע.

חוק זה גם מונע את תביעת צדדי ג' ובאירוע המוגדר תאונת דרכים יש לתבוע את חברת הביטוח של הרכב בלבד.

כאשר אין חברת ביטוח לרכב, או שהביטוח כבר אינו בתוקף, כמו כן במקרה שאין אפשרות למצוא את חברת הביטוח של הרכב מכל סיבה שהיא. ישנה אפשרות לתבוע את הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים, שהוקמה לצורך מקרים בהם אין את מי לתבוע. הם יפצו את הנפגע.

זקוקים לעורך דין תאונות דרכים בבאר שבע?

כדאי לפנות לעורך דין מנוסה על מנת לקבל את הפיצוי המרבי. אתם מוזמנים לפנות לעורך דין ינון הדאיה, שברשותו ניסיון עשיר בתחום זה.