ההבדל בין אונס לבעילה אסורה בהסכמה

ההבדל בין אונס לבעילה אסורה בהסכמה

בעילה אסורה בהסכמה זהו מקרה שבו ישנה הסכמה של שני הצדדים לקיום יחסי המין, אך הם מוגדרים כאסורים על פי החוק, מפאת גיל למשל. במקרה של אונס, מדובר פה על סירוב של הצד השני לקיום יחסי המין, או מה שנקרא בעילה שאיננה בהסכמה.

החוק החל על מקרי אונס חמור יותר, אם כי צריך להבדיל בין תיקים משפטיים שונים, שכן כל מקרה לגופו. כאשר מתמודדים עם תיק משפטי מהסוג הזה, יש לפנות אל עורך דין פלילי גיורא מלול על מנת לקבל ייצוג הולם ולדעת שאתם מציגים את הצד שלכם בצורה ראויה בבית המשפט.

תקבלו ייצוג הולם בעזרתו של עורך דין

אתם לא צריכים להישאר בלא נודע ומבלי שיהיה עורך דין שיוכל לעזור לכם ולייצג אתכם נאמנה. במקום זאת זה יהיה נכון וחכם שתפנו אל עו״ד פלילי שמתמחה בעולם הזה, כך שהוא יוכל ללוות אתכם ולהעניק לכם את העזרה שאתם צריכים על מנת לפתור את המצב שבו אתם נמצאים בצורה הרבה יותר טובה בסופו של דבר.

כאשר מתמודדים עם מקרים מהסוג הזה, אשר יכולים להיות סבוכים משפטית, זה חשוב ביותר לפנות אל משרד עורכי דין קויפמן מלול שיוכל לעזור לכם, שכן זה יוכל לסייע בפתרון המצב בצורה הרבה יותר יעילה בסופו של דבר. רק כך תבינו בדיוק מה לעשות.

פנו אל עו״ד להתייעצות בנושא

במצב שבו אתם לא בטוחים לגבי המצב המשפטי שלכם וכל מה שאתם יכולים לעשות, זה יהיה נכון לפנות בהקדם האפשרי על עו״ד פלילי שיוכל לייעץ לכם ולהסביר בדיוק מהן כל האפשרויות שיש לכם. זה בוודאי יוכל להקל עליכם ולאפשר לכם להבין בדיוק מה אתם יכולים לעשות במצב שבו אתם נמצאים בסופו של דבר.

עורך דין הוצאה לפועל

בכל מה שקשור להליך הוצאה לפועל נדרש ידע וניסיון רב. לעורך דין הוצאה לפועל יש את הידע לעסוק בתחום, הוא בקיא בכל עניין המשפט, בעיקולים,

קרא עוד »

ייצוג במשפט פלילי

במשפט הפלילי, ייצוג הנאשם הוא אחד הגורמים החשובים ביותר. זהו גורם מרכזי למחלוקות בהליכים בבית המשפט. ניתן להגדיר ייצוג כיכולת ״לייצג את עצמו״ או אחרים

קרא עוד »