עורך דין תביעות קטנות, מתי צריך אותו?

עורך דין הוא איש מקצוע משפטי המעניק ייעוץ וייצוג בנושאים משפטיים. אנשי מקצוע אלו מסייעים לאנשים בעלי סכסוכים בתחומים כגון גירושין, צוואה, נזקי גוף, מקרקעין, דיני עבודה ודיני משפחה. תפקידו של עורך דין לתביעות קטנות הוא להעניק סיוע לאנשים שיש להם מחלוקת שהם לא יכולים לפתור בעצמם. בית המשפט לתביעות קטנות מטפל בתיקים הנוגעים לכסף או רכוש בשווי של פחות מ-10,000 דולר ובלי הרבה סיבוכים משפטיים.

תביעות קטנות שבדרך כלל יהיו תביעות אזרחיות:

עורך דין לתביעות קטנות כמו אסף פלג הוא עורך דין המתמחה בטיפול בסכסוכים משפטיים אזרחיים קטנים. עורך דין לתביעות קטנות הוא עורך דין המעניק שירותים משפטיים לאנשים שאינם מחפשים סכומי כסף גדולים או רכוש, אך מחפשים ייעוץ משפטי בהיקף קטן יחסית. עורכי דין לתביעות קטנות מטפלים בדרך כלל במקרים כגון סכסוכי חוזים, סכסוכי דיירים בעלי דירה ומקרי נזקי גוף. 

מתי נצטרך עורך דין תביעות קטנות?

עורך דין לתביעות קטנות הוא עורך דין המטפל בדרך כלל בתיקים אזרחיים כגון סכסוכי חוזים, נזקי גוף ונזקי רכוש. עורך דין לתביעות קטנות הוא עורך דין עבור אנשים שנעשה להם עוול או חשים שנעשה להם עוול. הם אופציה טובה למי שלא יכול להרשות לעצמו עורך דין ולא רוצה לשכור אחד. אם אתה מחפש ייעוץ משפטי, עליך להתייעץ עם עורך דין מורשה במדינתך. חוק תביעות קטנות נמצא בכל מדינה ונשלט על ידי החוקים הסטטוטוריים של המדינה. ישנם סוגים רבים של תיקי תביעות קטנות המגיעות בפני בתי משפט לתביעות קטנות כולל סכסוכי חוזים, נזקי גוף, נזקי רכוש ועוד. אם אתם מחפשים עורך דין תביעות קטנות אנו במשרד עורכי הדין אסף פלג נשמח לעמוד לשירותכם. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון.