נסיעה לחו"ל

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות כשיוצאים עם הילדים לחופשה?

לבלות עם הילדים זה אחד מהדברים הטובים ביותר שתוכלו להשקיע בהם בחיים, כי אחרת בשביל מה התאמצתם והקמתם משפחה? זה לא משנה אם אתם בוחרים לנסוע לצפון או שאתם בוחרים לנסוע לחופשה משפחתית בחו"ל, כי בכל מקרה אתם תראו שזה יגרום לקירוב בין כל בני המשפחה. חשוב לתכנן את הטיול מראש, לעשות ביטוח בריאות לחו"ל וגם לדעת כמה זה יעלה לכם, כי כל הדברים האלה ישפיעו על ההנאה שלכם מהחוויה. במידה ואכן החלטתם לנסוע לסוף שבוע באירופה או לכמה שבועות בארצות הברית עם הילדים, חשוב להקפיד גם על ביטוחי הבריאות וגם על התכנון, כי אין לדעת מה יוליד יום.

האם גם לילדים צריך לעשות ביטוח לחו"ל?

נסיעה לחו"ל עם הילדים בדרך כלל מלאה בהתרגשות ובכוונות טובות, אך יחד עם זאת, כולנו יודעים שלא כל דבר שקורה בחיים נמצא באמת תחת השליטה שלנו. זו הסיבה לכך שאתם לא יכולים לוותר על ביטוח בריאות לחו"ל גם עבור הילדים שלכם, אפילו אם הם תמיד בריאים ואם מעולם הם לא היו בבית חולים. כשאנחנו נמצאים בחו"ל אומנם יש לנו אינטרנט ואומנם העולם הפך להיות יותר קטן בהרבה מובנים, אך עדיין מדובר על מדינה זרה שהכול בה שונה. לכן חשוב שיהיה ביטוח בריאות לנסיעה הזאת כי כך תדעו שתמיד כל אחד מהנוסעים יקבל את הטיפול שלו הוא זקוק.

האם זה מיקר מאוד את הנסיעה?

בימינו יש הרבה חבילות של ביטוח נסיעות שניתן לעשות, כך שאתם צריכים לבדוק מה בדיוק אתם קונים. מעבר לכך שמומלץ ביותר לקרוא את כל הסעיפים של פוליסת הביטוח, כדאי גם לבדוק שאתם לא משלמים יותר מידי וכי יש לכם כיסוי לכל מצב.