דרכי טיפול באבנים בכליות

מהן הדרכים היעילות ביותר לטיפול באבנים בכליות?

כאבים איומים. זה מה שאפשר לשמוע מאנשים שעברו את החוויה המפוקפקת של אבנים בכליות. מדובר בתופעה שהיא די נפוצה והיא קיימת הן בקרב גברים והן בקרב נשים. האבנים בכליות נוצרות ממגוון סיבות שונות אך היא באה לידי ביטוי באות התופעה בדרך כלל. כאבים קשים וממש בלתי נסבלים.

אך האמת היא שלא כל מי שיש לו אבנים בכליות יגיע למצב כזה של התקף כאב קשה מנשוא. עבור רבים מדובר בתופעה שהם לא מכירים כלל. כי לא תמיד האבנים אכן גורמות לכאב. תלוי מה האבנים הללו עושות והיכן בדיוק הן ממוקמות.

איך נפטרים  מאבנים בכליות?

הדרך להיפטר מהאבנים היא לא תמיד קלה. יש מקרים אשר בהם לא יהיה מנוס מביצוע הליך כירורגי. רק באמצעות ניתוח אפשר יהיה להסיר את האבן או את האבנים. ראו לדוגמה דרכי טיפול באבנים בכליות!

אך האמת היא שניתוח שהיה עד לפני שנים לא רבות הטיפול הבלעדי והקבוע, כבר ממש לא כזה. יש הרבה מקרים אשר בהם אפשר לפתור את הבעיה באמצעים פשוטים וקלים הרבה יותר. אם זה על ידי לייזר ואם זה באמצעות תרופות אשר ממיסות את האבנים וגורמות להם להיסחף החוצה באופן טבעי עם זרם השתן.

פונים אל הרופא המתאים

חשוב לדעת כי בכל מה שקשור לאבנים בכליות לא כל רופא אכן מתמחה בתחום ולא כל אחד יידע לפתור את הבעיה בצורה הכי טובה והכי מתאימה למטופל. חשוב לפנות אל אורולוג מומחה כמו ד"ר ניר קליינמן, המתמצא היטב בתחום ויש לו את היכולת להתאים את סוג הטיפול בהתאם לבעיה. 

אין שום סיבה בעולם להישאר עם הכאב הנורא. אפשר בהחלט לפתור אותה ולא תמיד זה יהיה כרוך בהליך כירורגי. חשוב להיות מודעים לכך ולהיעזר במקרה הצורך.