תביעות ביטוח סיעודי

מתי תצטרכו עורך דין ביטוח סיעודי?

יש לכם בן משפחה שהפך לחולה סיעודי הזקוק לעזרתכם? חברת הביטוח מקשה עליכם ועושה בעיות בקבלת הפיצוי המגיע לכם מכוח רכישת הפוליסה? אתם נתקלים בבעיות שונות בעת הגשת התביעה לקבלת פיצויים? אנחנו כאן בשביל להבהיר לכם מתי תצטרכו עורך דין ביטוח סיעודי.

אנשים רבים מתכוננים לגרוע מכל ורוכשים ביטוח סיעודי, שיציל אותם בעת הצורך, ביטוחי סיעוד הן באמצעות קופות החולים והן בביטוחי סיעוד באופן פרטי.

פוליסת ביטוח סיעודי

מכיוון שתוחלת החיים עולה, אנשים רבים רוכשים חבילות ביטוח סיעודי, שנועדו להעניק סיוע כלכלי וקצבאות במקרים שונים של סיעוד בהם יש צורך בעזרה חיצונית של אדם אחר לתפקוד היומיומי של המבוטח.

חברות ביטוח רבות עלולות להפסיק את התקציבים או לדחות את התביעות ובקשות הקצבה. חשוב לדעת כי דחיית בקשת הקצבה ניתנת לערעור על ידי עורך דין ביטוח סיעודי ועל ידי קבלת ייעוץ משפטי נכון. כך תוכלו לקבל את המגיע לכם ביושר.

עורך דין ביטוח סיעודי

תביעות סיעוד מוגשות על ידי עורך דין ביטוח סיעודי והוא מזכה את המבוטח בכספי פוליסת הביטוח. בין אם המבוטח הוא תשוש נפש ובין אם הוא אינו כיול לבצע את פעולות ה – ADL, הוא יזכה במה שמגיע לו.

חברות הביטוח אינן ששות לשלם את קצבאות הסיעוד והם עושים כל שביכולתם לדחות את הבקשה או להקטין את הסכום שהמבוטח יקבל. מצב זה קורה מכיוון שחברות הביטוח הם חברות כלכליות, שהאינטרס שלהם מנוגד ללקוחותיהם.

לכן אם הגשתם תביעה לקבלת קצבת סיעוד וקיבלתם רק חלק מתביעתכם או שתביעתכם נדחתה, אתם תצטרכו עורך דין ביטוח סיעודי, על מנת לקבל את הייעוץ המשפטי הנכון איך לפעול מול חברת הביטוח.