עורך דין

נוטריון בתל אביב

כל אחד מאתנו נדרש לא פעם לחתימה של נוטריון. כל נוטריון חייב להיות בעל וותק של עשר שנות עריכת דין ועליו לעבור בחינות במשרד המשפטים ולשכת עורכי הדין. רישיון נוטריון מקנה למחזיק בו את האפשרות לאשר ולתרגם מסמכים שמשמשים כהוכחה בעת דיון משפטי ללא צורך בהופעת החותם בפני השופט. נוטריון בתל אביב יש בכמעט כל משרד לעריכת דין. מרבית הנוטריונים נותנים שירותי יעוץ תרגום ואישור לתושבים רבים המבקשים להגיש מסמכים לשגרירות של מדינה כזו או אחרת לצרכים שונים.

מי מחפש שירותי נוטריון בתל אביב?

חלק מהצעירים במדינה מחפשים מוסדות ללימודים גבוהים בחו"ל משום שאינם מתקבלים ללמודים במוסדות השונים בארץ. סטודנטים המעוניינים ללמוד רפואה ואינם עומדים בקריטריונים להתקבל לביתי הספר לרפואה בארץ, לא עוברים את בחינות הכניסה פונים למדינות באירופה כדי להירשם ללימודים. על מנת לעמוד בתנאי הקבלה באוניברסיטאות בחו"ל על הפונים להציג מסמכים מתורגמים מעברית לשפת המדינה אליה הם ישלחו. כל המסמכים צריכים להיות חתומים ומאושרים על ידי נוטריון.

איפה מוצאים נוטריון בתל אביב?

בגלל שכל השגרירויות נמצאות בת"א, זו לא משימה מסובכת במיוחד. בקרבת כל שגרירות זרה בישראל יש משרד עורכי דין שמעניק שירותים לפונים לשגרירות. מרבית השגרירויות בארץ הן בתל אביב ומן הסתם אפשר למצוא בסביבתן נוטריון בתל אביב שיעשה עבורם את עבודת התרגום והאישור. בעבר היו נוטריונים בודדים בעת הזו כל עורך דין שעומד בתנאים עובר את מבחני הנוטריון.

מה היתרון של נוטריון מקומי?

יש מדינות שאף ששפת האם שלהן אינה אנגלית או צרפתית, השפות המקובלות ביותר בעולם, הן מאפשרות לפונים אליהם להמציא מסמכים מתורגמים לשתי שפות אלו. נוטריון בתל אביב יכול לתרגם ולאשר גם מסמכים משפות זרות לעברית ובלבד שיהא בקיא בשפת המקור. אישור של נוטריון על מסמכים אלו נותן להם גושפנקא לשימוש בכל המוסדות הרשמיים של ישראל ובכלל זה גם בתי המשפט.