ליווי בחקירה משטרתית

ליווי בחקירה משטרתית

חקירה משטרתית יכולה להיות מלחיצה ומבלבלת, עו"ד אורן חקון ישמח לסייע בהורדת הלחץ ומתן ייעוצים מקצועיים

ליווי לחקירה משפטית מטעמו של עורך דין פלילי הוא חיוני במיוחד, ויכול למנוע מצב של הפללה עצמית. זוהי אינה סיטואציה קלה לאף אדם, יש בה מן הלחץ, המתח והבלבול. עורך דין מתמחה במעצרים בחקירות משטרתיות חיוני עבור עצורים אשר מואשמים בגין עבירות משמעותיות וגם כאלה שפחות כמו נהיגה בהשפעת אלכוהול. במידה ותרצו לקבל ייעוץ משפטי וכלים להתמודדות נכונה בסיטואציה זו עליכם להיוועץ בעורך דין המומחה בתחום. התנהגותו של הנחקר בחקירה משטרתית הינה זו שתכריע על פי רוב את המשך ההליכים ואת המשך חייו של הנחקר.

עו"ד חקון מומחה בייצוג וליווי מלא לנחקר

מומחיות בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים אשר נמצאים בחדר חקירות, חקירה בידי חוקר משטרה אינה מעמד נעים ונוח. תנו למומחים שלנו לנהל את המצב, על מנת למזער נזקים ולייצג את וטובתכם.

משרדנו מספק מעטפת מלאה מכל הבחינות של שירותי ייעוץ והגנה משפטית לנאשמים בעבירות שונות במהלך חקירה ולאחריה. החל מהחקירה הראשונה, ומההכנה אליה.

ייצוג בהליכי חקירה באמצעות עורך דין פלילי מומחה

עו"ד פלילי חקון אורן הינו עורך דין המתמחה בליווי משפטי בחקירה משטרתית מכיר היטב את צורות החקירה, ותרגילי חקירה נפוצים אשר מטרתם להוציא מן הנאשם הודאה שתפליל אותו בהמשך הדרך. ובכך יכול להשתמש בידע שלו ובניסיונו האישי והמקצועי בתחום ובכך לעזור לכם ולהוציא את עצמכם מכל צרה אשר תהיה. חקירה משטרתית תגיע לסיומה לאחר אחת מהאופציות השונות שיכולות להיות הרות גורל. יש אפשרות להמשך חקירה במועד מאוחר יותר למען השלמת החקירה או לחילופין העברת חומר החקירה לתביעה, או לסגור את התיק בשל חוסר אשמה, חוסר ראיות מספיקות, חוסר עניין לציבור.

 

צריכים הכנה לחקירה? זקוקים לעורך דין מומחה בחקירות משטרתיות?

אל תהססו לפנות ולהתייעץ בכל שעה. לכל נחקר יש את הזכות להיוועץ בעורך דין, ועד אז לשמור על זכות השתיקה. כמו גם הזכות לאי הפללה עצמית, משמע לא לשתף פעולה בחקירה, גם טרם ההתייעצות עם עורך הדין.