עורך דין תאונות עבודה

לאחר תאונת עבודה מטפלים בפיצויים רק עם עורכי דין

בכל תאונה יש פגיעה מסוימת ולכן יש לדאוג לתמורה ולפיצויים, במיוחד כאשר במדובר בתאונות עבודה.

כל עורך דין תאונות עבודה יאמר לכם שללא ייצוג קשה מאוד לקבל את הזכויות שמגיעות לכם לאחר תאונות עבודה, והוא צודק. משום מה, למרות שמוכח קשר ישיר בין תאונות עבודה לפציעות וללקויות שנגרמות מהן, לא תמיד ששים לשלם. תאונות עבודה הן כל מה שקורה בשטח העבודה או בפעילות מטעמה, וגורם לנזק בריאותי כלשהו, לפציעות, למחלות כרוניות או לנכות ומוות. במקרים כאלה, כל עובד רשאי וזכאי להגיש תביעה דרך עורך דין תאונות עבודה, ולקבל את הזכויות שמגיעות לו. למרבה הצער, לא כולם מודעים לזכויות אלה ולכן הן לא מנוצלות כהלכה. במקרים רבים עורכי הדין משיגים לעובדים גם פיצויים, גם קצבאות נכות בגלל אובדן כושר השתכרות בדרגות השונות.

היכרות עם החוק

ללא עורכי דין שמכירים את החוק ובקיאים בכל הסעיפים שבו, תתקשו להשיג את מה שמגיע לכם, גם אם ברור לכם שללא התאונה במקום העבודה זה לא היה קורה. חובת ההוכחה היא עליכם, כך מתברר ובמקרים רבים מקום העבודה או חברות הביטוח מסרבות לעשות את הדבר הנכון ולפצות עובד שבריאותו נפגעה. ברגע שמוכח קשר נסיבתי משמעותי בין העבודה לבין הפציעה על ידי עורך הדין, תאונות העבודה יכולות להניב לכם את הפיצויים שלכם. עליכם יהיה לדון בכך מול רשויות החוק והגופים הממונים על התשלומים, אולם רק ייצוג משפטי יבטיח לכם שההליכים יתנהלו כמו שצריך.

ייצוג מול גופים שונים

במקרים שבהם עליכם גם לגשת לביטוח לאומי, לקופת החולים ולכל מי שאחראי על המשך הטיפול בכם, פנו עם עורך דין תאונות עבודה כדי שהייצוג שלכם יבטיח לכם תוצאות והישגים ראויים. לכל מקרה של תאונת עבודה יש אין ספור סעיפים ותתי סעיפים שעלולים לפגום בהצלחתכם מול חברות הביטוח והמעסיקים, וכדי לא לנצלם כנגדכם, עורכי הדין שמתמחים בתחום דיני העבודה יוכלו לוודא שלא ייעשה בהם שימוש נגדכם כדי לקפח אתכם מתשלומים. זכויות העובד כוללות דרך כלל גם תשלומים ופיצויים, אבל גם להבא, הבטחת תשלום במקרה של אובדן כושר השתכרות ופיצוי על כך לכל החיים.