הליך גירושין

גירושים הם נושא חשוב מאוד עבור אנשים רבים. זה יכול להיות נושא מאוד רגשי לכולם, וחשוב לדעת למה לצפות מהתהליך. גירושין זה לא דבר שקל לעבור, וחשוב שתבינו איך זה יעבוד.

גירושים יכולים להיות אחד הדברים הקשים ביותר שתצטרכו לעבור אי פעם, אבל לא כל הגירושים זהים. ישנם דברים רבים ושונים שעליכם לקחת בחשבון לפני הגשת תביעת גירושין. אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לדעת על תהליך זה הוא להתייעץ עם עו"ד גירושין בפרט כאשר יש ילדים המעורבים בתיק הגירושין.

מאמר זה יסביר הכל על נושא זה כדי שתוכלו לוודא שהילדים שלכם יטופלו כראוי במהלך פרק זמן זה של תקופה מורכבת זו.

מה חשוב לדעת על הליך גירושין?

הליכי גירושין הם לרוב מסובכים ודורשים כישורים ברמה גבוהה. יתרה מכך, מדובר בבחירה אישית של שני הצדדים. ניתן לחלק את תהליך הגירושין לשלושה שלבים: הכנה, הליכים בבית המשפט ופיצויים. כל אחד מהשלבים הללו מפוקח על ידי פקיד בית המשפט הנקרא "שופט לעינייני גירושין".

השלב הראשון הוא לעתים קרובות האינטנסיבי ביותר, שבו מחליטים סוגיות כמו משמורת, ביקורים וגישה. ניתן לבחור בקביעת גירושין בבית משפט אזרחי במקום זאת של בית משפט לתביעות קטנות.

השפעת הליך גירושין אזרחי על דוח האשראי שלך אם הגשת בקשה לגירושין ושמך עדיין נמצא ברשומות של סוכנויות דיווח האשראי, כאשר אתה מגיש בקשה לפשיטת רגל או אם אתה מגיש בקשה למזונות או מזונות ילדים, זה יכול להשפיע על ציוני האשראי שלך. הגשת פשיטת הרגל שלך תידחה אוטומטית על ידי רוב הנושים. עם זאת, במצבים אחרים יתכן וניתן יהיה לתקן את הפרק או להגיש בקשת הפטר אחת או יותר (שבדרך כלל תדרוש פירעון של כל החובות שלך).