עורך דין נהיגה בשכרות

כיצד עורך דין נהיגה בשכרות יכול להפחית את העונש שלך

אין ספק שאחת מהעברות החמורות ביותר שבהן כל אחד מאיתנו עלול למצוא את עצמו מעורב זו עבירה של נהיגה בשכרות. לפני הכול מדובר פשוט על עניין מסוכן שכן הנהג השיכור לא מסכן רק את עצמו אלא גם את כל הסובבים אותו. שנית, מדובר על עבירה שהעונש עליה יכול להיות חמור שכן בשנים האחרונות מספר התאונות שהתרחשו והיו קשורות לנהיגה בשכרות רק עלה. לכן גם הענישה סביב הנושא הזה הפכה להיות מהותית יותר ונשאלת השאלה האם אפשר יהיה להפחית את העונש הצפוי לך. אם בעבר העונש היה קשור, בין היתר, לעבר של הנהג מבחינת עבירות ודוחות, הרי שהיום זה כבר לא לגמרי ככה ולכן הדבר הכי חשוב זה שיהיה לך עורך דין מוצלח.

כיצד תבחר את עורך הדין שלך?

עורך דין תעבורה הוא האדם היחיד שיוכל לעזור לך להפחית את העונה וגם זאת לא בכל המקרים. אחד מהנתונים החשובים ביותר זו השאלה מה הייתה כמות האלכוהול בדם שלך בעת הנהיגה ולשם כך צריך עורך הדין לראות את התיק, לאבחן את הראיות ובהתאם לכך לבחור את קו ההגנה. לכן אנחנו ממליצים לך בחום לבחור בקפידה את עורך הדין שלך ולברר:

  • ממתי הוא עוסק בתחום?
  • האם יש לו מוניטין שהוא יצר לעצמו בשנים האחרונות?
  • האם הלקוחות האחרים שלו יכולים להמליץ בחום על השירות שלו?

לא כדאי להפקיד את גורלך בידיו של כל עו"ד שכן יש אנשי מקצוע טובים יותר מאחרים.

כמה עתיד לעלות לך כל התהליך הזה?

למצוא את עצמך בליבו של הליך משפטי כזה או אחר זו תמיד הוצאה כלכלית שלא נעים להתמודד איתה כי מי מאיתנו לא היה רוצה להוציא את כספו על דברים אחרים? אם זאת, מצבים כאלה בהחלט עלולים להיות חלק מהחיים ולכן יש לקחת זאת בחשבון. שים לב שלכל עו"ד יש תעריפים אחרים ותנאי תשלום מעט שונים כך שטוב תעשה אם תבדוק מראש איזו הוצאה כלכלית צפויה לך.