עורך דין הוצאה לפועל

הוצאה לפועל הוא גוף ממשלתי הפועל לטובת הסדרי חובות ומשמש כמעין זרוע מבצעת לכינוס נכסים ורכוש וגביית חובות. במידה ואדם אינו עומד בהתחייבויות הכלכליות שלו ניתן יהיה לפתוח נגדו תיק בהוצאה לפועל ולדרוש את התשלומים. במידה ולא יעמוד בתשלומים הוצאה לפועל יחלו בהליכים נגדו וייקחו לאותו אדם רכוש, יעקלו את נכסיו ועוד. אין ספק כי ההתנהלות מול הוצאה לפועל היא לא נעימה ואף כוחנית ולעתים תצטרכו כוח נגד שינטרל או לפחות יקפיא את ההליכים המשפטיים נגדכם וימנע מהוצאה לפועל לפעול נגדכם עד אשר תגיעו להסדרים הנדרשים.

החשיבות של עורך דין הוצאה לפועל:

כאמור עורך דין הוא סמכות משפטית שתוכל להגן עליכם במידת הצורך לענייני הוצאה לפועל. לא משנה אם אתם אדם פרטי או בית עסק העומדים בפני חובות שאינכם יכולים לשלם, חשוב להיצמד אל עורך דין הוצאה לפועל מקצועי ומנוסה המתמחה בהתנהלות מול גוף זה. לעתים רבות אנשים נקלעים למצב כלכלי קשה בתמימות וללא כוונה רעה. הם אינם יכולים לעמוד בהתחייבויות שלהם וזקוקים להסדרים או זמן נוסף להרוויח כסף ולשלם את החובות. לצורך כך חשוב להיעזר בעו"ד שיקפיא את ההליכים נגדכם ויפעל משפטית לטובת הגעה להסדרים מול הנושים השונים. במידה וזה לא אפשרי הוא יציג בפניכם את האפשרויות העומדות בפניכם כדי לעבור את התקופה במינימום נזקים אפשריים.

איך לבחור עורך דין הוצאה לפועל?

חשוב לוודא שאותו עורך דין מתמחה בהתנהלות מול הוצאה לפועל, מכיר את האפשרויות השונות שבהן ניתן להקפיא תיקים בהוצאה לפועל ויוכל להיעזר בניסיון ובידע שלו כדי להרוויח עבורכם כמה שיותר זמן ואולי אף לבטל את התביעה נגדכם. כדאי גם לשמוע המלצות על אותו עורך דין ולקרוא אודות תיקים קודמים שטיפל בהם.