עורך דין לענייני משפחה

עו"ד דיני משפחה פתח תקווה

זוגות רבים התחתנו בשלב זה או אחר בחייהם. מה שהיה נראה מושלם בתחילת הדרך עלול במרוצת הזמן להישחק ולקבל תפניות לא נעימות. אחוז הזוגות אשר מתגרשים בארץ הינו גבוה מאוד ויש לכך סיבות שונות. כאשר מגיעים למצב שבו מחליטים על פרידה ישנם דברים רבים שיש לקחת אותם בחשבון. המצב מסתבך כאשר ישנם גם ילדים בתמונה. עו"ד דיני משפחה יוכל לסייע לכל צד הבין את הזכויות שלו ולייצג את האינטרסים שלו.

עו"ד דיני משפחה פתח תקווה או בכל מקום אחר באזור המרכז ניתן למצוא במספר דרכים. אפשר לחפש דרך רשת האינטרנט, או להתייעץ עם חברים ובני משפחה. חוקים שונים כמו חוק המזונות וחוקים שקשורים לדיני ירושה הם לא תמיד קלים להבנה. ולכן כדאי מאוד לאפשר לעורך דין מומחה לטפל בעניין. גירושין מטבעם הם מעמד שגדוש באמוציות רבות. עורך דין ידע להתייחס לדברים החשובים וייצג את הלקוח לשלו באובייקטיביות הראויה.

ילדים מעל הכול

כאשר ישנם גם ילדים בתמונה יש לדאוג שהם לא יפלו קורבן למצב שנוצר. צריך להשאיר אותם כמה שיותר מחוץ למריבות וההתכתשויות. בסופו של דבר הם בטח לא אשמים במצב הזה. הכי חשוב זה לא להפוך אותם לכלי ניגוח בין הצדדים. ישנם שני בתי משפט שבהם ניתן לדון בגירושין:

  • בית הדין הרבני – שם פוסקים על פי ההלכה ונהוג לחשוב שלגבר יש יתרון בפניה לשם. זה כמובן לא נכון ותלוי בנסובות.
  • בית משפט לענייני משפחה- שם פוסקים על פי חוקי המדינה.

כל פניה לכל בית משפט הינה מחייבת, ולכן כדאי וחשוב מאוד לעשות זאת נכון. צעד אחד מוטעה עלול להביא לתוצאה קשה, הפסד של משמורת או איבוד כספי מזונות לטובת הילדים. ישנה גם חשיבות גדולה לגיל של הילדים, להסכמי ממון ועוד. משרד עורכי דין שטרית ושות' מתמחה בדיני משפחה וייצג אתכם בכבוד בכל ערכאה משפטית. המשרד דוגל בישוב סכסוכים בצורה שקטה וללא התלהמות כאשר טובת הילדים עומדת בראש סדר העדיפויות. כדאי לפנות ולקבל מידע נוסף וחשוב בנושא. פנו עוד היום לקבלת יעוץ .