איך בוחרים עורך דין פלילי

חשיבות הניסיון של עו"ד פלילי

אם הגעתם למצב בו אתם זקוקים לשירותים מקצועיים של עו"ד פלילי חשוב מאוד שתבחרו בעורך דין בעל ניסיון, וכמה שיותר יותר טוב. הרי ברור כי בכל תחום הניסיון של בעל המקצוע מאפשר לו להעניק שירותים הרבה יותר איכותיים והרבה יותר טובים אך כשמדובר בעורך דין פלילי, הדבר קריטי פי כמה וכמה.

עורך דין פלילי בעל ניסיון יוכל לייצג את החשוד בצורה הרבה יותר טובה, להעניק לו ייעוץ הרבה יותר מקצועי ובסופו של דבר – לאפשר לו להוציא את המירב והמיטב מהתיק ולנצל את החוק, ואת הפרצות שבו, לטובתו. הניסיון של עורך הדין הוא קריטי לעתידו של האדם, בייחוד אם הוא חשוד בעבירה פלילית חמורה.

על זול לפעמים משלמים ביוקר

פעמים רבות חשודים בעבירות פליליות פונים אל עורכי דין פחות מנוסים ופחות מקצועיים, רק בשל העובדה שהם גובים מחירים נמוכים יותר עבור השירותים שלהם, אך דבר זה עלול להתגלות כטעות חמורה. בתחום זה פעמים רבות על מחיר זול משלמים ביוקר. עורך דין שדורש מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק הינו לרוב עורך דין פחות מנוסה ובעל פחות הצלחות מוכחות, דבר אשר עלול לפגום ביכולת שלו לייצג את הלקוח בצורה הטובה ביותר ולאפשר לו לזכות בכל המגיע לו במסגרת התיק. לכן, אל תבחרו עו"ד פלילי לפני זה שדורש את המחיר הזול ביותר, אלא לפי זה שמעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר, ולפי זה שהינו בעל ניסיון רב שנים, וכמה שיותר, יותר טוב.

בחירת משרד מקצועי

לעיתים, כאשר בוחרים במשרד עורכי דין גדול, לא מספיק לבדוק רק את הניסיון של עורך הדין אשר מנהל את המשרד אלא גם את הניסיון של עורך הדין שיטפל בפועל בתיק שלכם. פעמים רבות אנשים פונים אל משרדי עורכי דין מוכרים אשר הבעלים שלהם הינם עורכי דין בעלי ניסיון עשיר בתחום הפלילי אך בפועל עו"ד פלילי אחד מוקצה לטיפול בתיק שלהם, עורך דין הרבה פחות מנוסה. לכן, בעת בחירה של משרד כזה חשוב לבדוק היטב את עורך הדין שיטפל בכם ולדרוש רק אחד בעל ניסיון רב.

ניסיון שווה המון

בדומה לכל תחום בחיים כאשר אנו ניצבים בפני שכירת שירותים או איש מקצוע, אחד מהפרמטרים החשובים שאנו בודקים (ואם לא, כדאי להתחיל) הוא הניסיון בו מחזיק נותן השירות. כאשר מדברים על עולם המשפטים, כאשר אנו נדרשים לבחור בעורך דין פלילי לייצוג בתביעה מול בית המשפט, חשיבות הבדיקה של ניסיון והצלחות משרד עורכי הדין חשובה כפליים. אל תתעצלו ובדקו כל פרט וחפשו כל פיסת מידע אודות איש המקצוע שעתיד לייצג אתכם, לעמוד לצדכם ברגעים מכריעים כמו אלה שבפניהם אתם עומדים.