עורך דין הוצאה לפועל

היתרונות של שירותי משרד חקירות לפני תחילת משפט

עומדים בקרוב למשפט ומנסים לנסח כתב תביעה משכנע? מחפשים דרך להוכיח את חפותכם? שירותי משרד חקירות יכולים להציע לכם מגוון רחב של יתרונות. הנה כמה מהם

משרד חקירות הוא עסק שמופעל על ידי חוקרים פרטיים עם ניסיון, רישיון והסמכה. שירותי המשרד כפופים להנחיות משרד המשפטים והם מבוצעים על פי החוק בלבד. ניתן לפנות למשרד כדי לתאם שורה ארוכה של שירותים שונים, אך חשוב להכיר את היתרונות שלהם בעיקר לפני תחילת משפט אזרחי, פלילי או אחר.

שירותי משרד חקירות שרלוונטיים למשפט שלכם

יש כמה שירותים שניתנים על ידי המשרד ויכולים לעזור לנהל את המשפט שלכם בצורה משכנעת ונכונה:

א. פעולות אישיות – אלו דרישות שמופעלות בדרך כלל במסגרת תיקי תביעות במשפט הפלילי. הן מוזמנות על ידי לקוחות פרטיים וכוללות נושאים כגון נאמנות בני זוג, איתור נכסים, דיני אישות וכדומה. בנוסף, תוכלו להזמין פעולות אישיות כאלה לפני תביעת גט בבתי דין רבניים ובבתי משפט לענייני משפחה.

ב. תחומים כלכליים ומסחריים – מחפשים דרך להוכיח את חפותכם מול מעסיק או גורמים עסקיים מסוימים? סביר להניח שהפתרון הטוב ביותר יהיה להזמין שירות שמתמקד בתחום כלכלי ומסחרי. במסגרת השירות ניתן להזמין בדיקות עבור חברות ועסקים בנושאים כמו דליפת מידע, איסוף מודיעין כלכלי ואיתור חייבים.

ג. מעקבים סמויים, איתורים והאזנות – לחוקר פרטי יש ארגז כלים רחב שיכול לעמוד לרשותו במהלך מעקבים סמויים. אתם יכולים להתייעץ עם החוקר עוד לפני תחילת המשפט ולתאם איתורים נגד הצד השני, או להשתמש במעקבים והאזנות תחת מגבלות החוק כדי לאסוף הוכחות לטענותיכם.

המלצות על חקירות על ידי עורך דיןחקירת יכולת הוצאה לפועל

כל עורך דין שמייצג אתכם ימליץ על שירות האזנות ומעקבים לפי נסיבות המקרה. אתם יכולים להתייעץ עם עורך דין כדי לשמוע חוות דעת נוספת, להכיר את שירותי החוקרים הפרטיים ולנסות להבין איזה שירות ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר. זכרו שרוב הנתונים שנאספים על ידי החוקר הפרטי קבילים בבית המשפט, ולכן הם יסייעו לכם לזכות בתביעה.

מה הקשר בין חוקר פרטי ופוליגרף?

במשרד חקירות מציעים גם שירותי פוליגרף. היתרון של השירות הזה הוא באפשרות לתאם אותו לעצמכם לפני המשפט, או לחילופין לזמן אליו את הצד השני. אם תגיעו בעצמכם לפוליגרף תוכלו להציג את הממצאים כראייה בפני בית המשפט. ממצאי הפוליגרף אמנם לא קבילים מבחינה משפטית, אך הם בהחלט משמשים אינדיקציה מסוימת לאמינות הטענות שלכם.

הזמנת הצד השני לפוליגרף גם היא מבטיחה יתרונות רבים. אם הוא יסרב, תוכלו להציג זאת בתור הוכחה מסוימת לאשמתו. במידה והוא יסכים, תוכלו לדעת לפי הממצאים האם בכלל יש טעם להמשיך בתביעה. בסופו של דבר, המטרה היא לנצל את השירות ולחסוך זמן.