3 סיבות להיעזר בעורך דין תעבורה

עורך דין המתמחה בתעבורה, הוא איש מקצוע שיש לשכור במקרי קצה בהם אנו נמצאים במצבים שונים בהם אין לנו ברירה אלא לשכור אותו. אבל אילו מצבים קיצון הם אותם מצבים בהם נאלץ לשים את כספינו כדי להגן על עצמינו ממערכת המשפט? ישנן 3 סיבות שבהן נצטרך להיעזר בעורך דין תעבורה.

כדי להימנע משלילת רישיון – נהיגה בשכרות, נהיגה מופרזת, תאונת דרכים בה ישנם נפגעים רבים, ועוד כולם סיבות שעלולות לגרום לשלילת רישיון הנהיגה. כיום אנשים רבים אינם יכולים לתפקד ללא רישיון הנהיגה שלהם, בין אם מדובר בהפעלת משק הבית, לצורך הגעה למקום העבודה,  כדי להגיע כל יום למוסד הלימודים ועוד. כדי להימנע משלילת רישיון נהיגה חשוב לשכור שירותים של עורך דין המתמחה בתעבורה, וזאת על מנת להקל בגזר הדין במקרה של עבירות תחבורה.

על מנת לא להגיע למאסר – עבירות תעבורה הן עבירות שניתן בגינן להגיע גם לעונשים של מאסר. תאונת 'פגע וברח', נהיגה תחת השפעת אלכוהול, נהיגה בזמן פסילה ועוד – כולן עבירות שבית המשפט אינן מקל בהן ראש. לכן אם אתן נאשמים באחת מהעבירות האלה, חשוב מאד לשכור עורך דין תעבורה שיהיה לצדכם. עורך דין מסוג זה המנוסה בתחום התעבורה יעשה הכל כדי להקל בעונשכם ולמנוע את עונש המאסר.החזקת סמים

כדי להימנע מנקודות ודוחות יקרים – בין עונשי המאסר לשלילת הרישיון לעבירות התעבורה, קיימים גם דוחות יקרים וצבירת נקודות שמשפיעים על רישיון הנהיגה שלכם וגם על כיסכם. כדי להקל בדוחות ובנקודות ולהוריד אותם, חשוב לשכור את שירותים של עורך דין תעבורה מומלץ. לעיתים השקעה בסוג עורך דין כזה, יכולה להיות השקעה משתלמת בעיקר למי שצובר דוחות יקרים, ונקודות רבות שבסופו של דבר יגרמו לשלילת רישיון. מלבד זאת ישנם אנשים שחייבים דוחות חניה ומשטרה בסכומים של מאות אלפים שקלים, ועורך דין תעבורה טוב יכול באמצעות ניסיונות לסייע להוריד את סכום הדוחות בעשרות אחוזים.

לסיכום, כדי למצוא עורך דין טוב בקשו המלצות מחברים ואנשים שיכולים לסייע לכם למצוא עורך דין מומחה בתחום, ותוכלו להיות מוגנים בכל הנוגע לעבירות תחבורה.