עורך דין לשון הרע

עורך דין לשון הרע – מה זה בדיוק אומר

המושג 'לשון הרע' יכול להיזרק לכול עבר וללא הגבלה, בעוד שיש את מי שמאיימים בתביעת לשון הרע גם אם הם לא באמת מתכוונים לכך. אבל מה קורה כשבאמת יש דברים בגו, וכי על פי החוק והמשפט אכן נפגע כובדו של אדם בשל לשון הרע? 

על פי ההלכה, לשון הרע או הוצאת דיבה נחשבים מבין הדברים האסורים ביותר, בעוד שגם על פי החוק בישראל ייקנס אדם או ישלם את חובו חזרה לחברה במידה והוא פעל כדי להשפיל, לפגוע ולהוציא דיבה על אדם אחר. לצערנו כיום, תביעות לשון הרע מוגשות לבית המשפט בכמות גדולה, בעיקר בשל הקדמה והטכנולוגיה שהוסיפו לא מעט פלטפורמות שבהן אפשר להוציא דיבה או לשון הרע. 

סיוע של עורך דין מומחה בלשון הרע

מי שמוצא את עצמו מתמודד עם תביעת לשון הרע: מוטב שיקבל סיוע משפטי מעורך דין מומחה בתחום כמו עו"ד אביתר כהן. עורך הדין יוכל לסייע לכם לצאת מהתסבוכת על ידי הניסיון והידע שלו בתחום הוצאת דיבה או לשון הרע. עורך הדין ילווה אתכם בתהליך ובהתמודדות מול בית המשפט במידה והוחלט להגיש נגדכם כתב אישום. חשוב לדעת כי במדינת ישראל לשון הרע והוצאת דיבה הם עבירה פלילית, לכן דרוש ליווי צמוד של עו"ד מומלץ ומנוסה. 

הגשת תביעת דיבה

אם אתם אלה שנפגעתם מדברים שנאמרו ופורסמו ברבים, תוכלו להגיש תביעה נגד האדם או הגוף שביצע את העבירה, זאת מול בתי המשפט. גם כאן כדאי לשכור עו"ד מקצועי שיוכל לבקש עבורכם את הפיצוי ההולם ביותר ביחס לעבירה. בהצלחה!

> קראו גם בכתובת זו מה המשמעות של הסדר נושים