עו"ד צבאי

עו"ד צבאי

היום ניתן למצוא יותר חיילים ויותר מועמדים לשירות ביטחון, אשר נעזרים בשירותיו של עו"ד צבאי. בעבר, הדבר לא היה נפוץ, וכתוצאה מכך רוב החיילים ורוב בני הנוער המועמדים לגיוס, נאלצו להתמודד עם המערכת הצבאית בכוחות עצמם. מדובר על מערכת לא פשוטה, דבר שהפך את כל ההתנהלות מולה לקשה ומתסכל במיוחד. היום לעומת זאת, ניתן להיעזר בעורך דין המתמחה בדיני צבא, אשר בקיא בתחום ויודע כיצד להתנהל מול המערכת בצורה האפקטיבית ביותר. מדובר על עורך דין צבאי מיומן ומנוסה, אשר עוסק בתחום מזה שנים ויש לו ניסיון רב בעבודה מול בתי הדין הצבאיים ומערכת המשפט הצבאית. למשל, כל מי שמעוניין להוציא פטור משירות חובה, חייב להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום, על מנת לקבל את כל הידע ולראות את התמונה המלאה. הוא יוכל לייעץ לכם לגבי סוג הפטור שהכי מתאים לכם, ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולספק מענה וייעוץ משפטי במידת הצורך.

עו"ד צבאי יכול לסייע בהתנהלות מול המערכת הצבאית

כאמור, ההתנהלות מול המערכת הצבאית היא התנהלות לא פשוטה בעליל, ולכן עדיף להשאיר את המשימה הזאת עבור המקצוענים. לא חשוב אם מדובר על הליך מנהלתי, כמו למשל הוצאת פטור משירות, יציאה מהצבא, הורדת פרופיל וכדומה, או לחילופין – הליך פלילי או משמעתי – בכל מקרה, חשוב להסתייע באיש מקצוע. חייל העומד בפני האשמה בעבירת אונס, הטרדה מינית, גניבה, אלימות או כל עבירה פלילית אחרת, חייב לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בדיני צבא. חשוב לזכור, כי רק עורך דין מסוג זה, יכיר את מערכת המשפט הצבאית, ידע כיצד להתנהל בה נכון ויהיה רשאי לייצג אתכם בבית הדין הצבאי. הוא יוכל לספק ליווי אישי לכל אורך התהליך, לסייע במידת הצורך וכמובן לספק מענה אישי וזמין לכל שאלה ולכל בקשה.

לסיכום, עו"ד צבאי יכול לסייע לכל חייל העומד בפני משפט צבאי או זקוק לייעוץ וסיוע בהתנהלות מול מערכת המשפט הצבאית. כמו כן, עורך דין צבאי, יכול לסייע לכל מי משמעוניין לקבל פטור משירות צבאי, לערער על הפרופיל שלו וכדומה.