שירותי נוטריון – לאיזה סוג תביעות הם נחוצים?

נוטריון הוא אדם שמונה על ידי ממשלות המדינה לשמש כעד חסר פניות בחתימה על מסמכים חשובים. הם גם מורשים בדרך כלל לנהל השבועות והצהרות, לקבל תודות ולאשר עותקים של רישומים רשמיים.

נוטריונים מורשים על פי חוק לגבות עמלות עבור השירותים שלהם המשתנים ממדינה למדינה. באופן כללי, רוב המדינות אינן דורשות רישיון או אישור של נוטריונים, אך חלק מהמדינות דורשות שהם יהיו בעלי רישיון או אישור.

שירותי נוטריון – מדובר בעובד ציבורי בעל חשיבות

נוטריון הוא עובד ציבור שיש לו את הסמכות לקבל תצהירים ולאשר מסמכים מסוימים. נוטריון הוא אדם אשר מונה על ידי הממשלה או על ידי סוכנות ממלכתית לשמש כעד חסר פניות בהליכים ציבוריים רשמיים. ניתן לעשות זאת מסיבות רבות כגון: אישור זהותו של אדם שנשבע למסמך, אישור שמסמך נחתם והיה עד בנוכחות אדם אחר (למשל, עדים החותמים את שמם), אישור כי מסמך מכיל מידע מסוים, ומעיד על מקוריותם של מסמכים מסוימים.

יש להם את הכוח לאשר ולאמת מסמכים

נוטריונים הם אנשים שיש להם את הכוח להעיד ולאשר מסמכים. ניתן למצוא אותם ברוב בתי המשפט והסוכנויות הממשלתיות, כמו גם במדינות רבות. הנוטריונים אחראים להישבע לפני שהם עדים למסמך ולאשר שהוא נכון למיטב ידיעתם. הם יכולים גם להעיד שמי שחתם על המסמך הוא האדם שהוא טוען שהוא. חברות ברחבי העולם החלו להשתמש בשירותי נוטריון כדי להבטיח שהחוזים שלהן מחייבים מבחינה משפטית, מה שהוביל לפריחה בשירותי הנוטריון.

שירותי נוטריון הם סוג של שירות שניתן למצוא במדינות רבות. הם משמשים לאימות מסמכים על ידי בדיקת החתימות, החותמות והחותמות שעליהם. הדבר נעשה בעזרת נוטריון שהינו אדם בעל סמכות חוקית לאשר מסמכים לשימוש בבית המשפט או בהליכים רשמיים אחרים. נוטריונים ממונים בדרך כלל על ידי מדינות או מדינות ויש להם סמכויות לחזות באירועים חשובים כמו נישואים, אימוצים ולידות. הם יכולים גם לספק ייעוץ משפטי במגוון נושאים החל מזכויות קניין ועד לתוקף חוזים.

לפרטים פנו אל שמעון האן עורכי דין >>>